Klub Form Factory Exclusive nabízí:

  • Kardio zónu – moderní cardio stroje značky Technogym pro ještě lepší výkony při tréninku – běhací pásy, orbitracky, fitness schody, spinnery i steppery vybavené přesnými měřiči tepu a televizními obrazovkami s možností připojení na internet nebo sledování TV programů.
  • Funkční zónu – velká multifunkční klec tvoří spolu s nejnovějším dostupným vybavením (Kettlebell, BOSU, TRX, Flowin, corebagy, plyometrické bedny, švihadla, sanddisc atd.) možnost opravdové volby typu funkčního tréninku.
  • Skupinové lekce a programy Les Mills – pokud neradi cvičíte sami, máte možnost zvolit si některý z programů světově nejpopulárnějšího skupinového cvičení Les Mills.
  • Saunu – zrelaxujte své tělo po tréninku a dopřejte mu tolik potřebný odpočinek
  • Osobní trenéři – možnost sestavení jídelního plánu, nastavení cílů a uzpůsobení Vašeho tréninku

 

A co v rámci svého členství získáte?

Členství v našem Form Factory Exclusive Vám umožní  neomezený vstup do klubu každý den od pondělí do neděle v rámci otevíracích hodin klubu a budete tak moci využít veškeré naše služby.

Klub s jedinečnou atmosférou a nejmodernějším vybavením, kde budete dosahovat Vašich cílů efektivněji. Rádi Vás uvítáme na našich eventech a akcích, které pro naše klienty pořádáme, pozvat si s sebou na trénink můžete i  své nejbližší.

Těšíme se, že Vás budeme moci přivítat v našem klubu

Váš tým Form Factory Exclusive